CACIB Nadarzyn 31.03.2019 r.

 

CACIB Nadarzyn 31.03.2019 r. sędzia Dorota Witkowska (PL)

Emocje długo nie opadną! To był nasz dzień ! Debiutujący , mały, gładkowłosy EL DORADO ( import z Rosji) zadebiutował w klasie młodszych szczeniąt jak zawodowiec!!! .Debiutująca w klasie młodzieży Z Ledulandu MOLIERA i Z Ledulandu MONARI to dwa skarby, z których jestem dumna!!! Nie umiem wyrazić słów uznania dla Madzi , dla Eli i Agi za Waszą chęć współpracy ze mną!!! 

Moje domowe: Z Ledulandu IZZY- mały rycerz w pięknym stylu stał się, być może wielkim REPRODUKTOREM! Moja perła Z Ledulandu MERY-LOU z klasą pokonała konkurencję i w pięknym stylu została NDSwR + CACIB i najważniejsze ..otrzymała nominację na CRUFT`s 2019!I w końcu DESIGN DA VINCI By Pemiko ( import ze Słowacji) został ZWYCIĘZCĄ RASY , BOB, NDPwR, CACIB .. oczywiście nominacja na CRUFT`s 2019!Mój , mój, mój chociaż od Miroslava Demova , której po stokroć THANK You za tego przystojniaka!!!

Dziękuje wszystkim za miłe słowa uznania!! Czułam, że to był nasz dzień!!! Na finałach zostaliśmy II Najpięknięjszą Parą Hodowlana i III Najpiekniejszą Grupa Hodowlaną! We WSZYSTKICH klasach ( 53 zgłoszone JRT) i na finałach mieliśmy dużą konkurencję!!

Muszę dodać, że wszystkie nasze psy to uczestnicy warsztatów 
Handling & Training Of Course 
Dziękujemy za wsparcie i cenne wskazówki! Jak to się mówi.."nauka nie poszła w las" .

I muszę to napisać, że skromna dziewczyna, która uwieczniła nas na tej wystawie jest mistrzem ( a jestem bardzo wybredna) Wiktoria Pazio  jesteś wielka!!!! Dziękujemy

news3 1
news3 10
news3 11
news3 12
news3 13
news3 2
news3 3
news3 4
news3 5
news3 6
news3 7
news3 8
news3 9

Adres


Z Ledulandu FCI
Małgorzata Tymańska
Lisewiec, woj. Pomorskie

Kontakt


  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 502 565 350