Jestem RUSSELLOMANIACZKĄ ♥, miłośniczką rasy Jack Russell Terrier !!

W mojej głowie jest wesoły, kochający ludzi ,mały piesek, z piękną głową , z tzw.maską i soczystym, lśniącym włosem: złamanym, szorstkim lub gładkim. Dokładnie w tej kolejności. Takie Jacki chciałam mieć w swojej hodowli, która w ciągu kilku lat rozwinęła się nie tylko pod względem ilości psów w stadzie, ale także moich oczekiwań i wyobrażeń co do mojej ukochanej rasy. Obecnie nadal stawiam na doskonały pigment, wielkość , dobry gatunek włosa, ale ogromny nacisk kładę na charakter i osobowość, bo Jacki dla mnie to tacy mali ludzie ... Od początku hodowli i chęci jej doskonalenia sprowadziłam świeżą krew z Finlandii, Szwecji, Włoch, Czech, Rosji Słowacji Bardzo dużą rolę w moim życiu hodowlanym miała współpraca z grecką hodowlą Alma Libre. Dzięki tej współpracy w naszej hodowli urodziło się pierwsze , w Polsce szczenię białe z czarnymi znaczeniami. Fascynacja tym rodzajem umaszczenia trwa nadal, a nasze B/W szczenięta zasilają inne europejskie hodowle. Praca i współpraca z innymi hodowcami m.in z Australii – kolebki rasy-wzbogaciła mój warsztat hodowlany i pogląd na rasę ,na jej zdrowie zarówno fizyczne jak też psychiczne. W ocenie sędziów kynologicznych moje psy są coraz lepsze, co ma odzwierciedlenie w osiągnięciach wystawowych. Nie są ona dla mnie najważniejsze, ale cieszą i dodają skrzydeł do dalszej pracy w hodowli!

Istotna rolę w życiu hodowli odgrywają właściciele naszych szczeniąt. Wielu z nich to nasi dobrzy przyjaciele i stali bywalcy wspólnych spacerów! Wszystkim Państwu dziękuję za stały kontakt , zdjęcia i dobre słowa, a także smutne wieści o wszelkich nieoczekiwanych wydarzeniach, które w pracy ze zwierzętami mają miejsce... choroba, śmierć ..to niestety nieodzowny element pracy z żywymi istotami.

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z naszą hodowlą, moją wielką pasją, która to podobno jest największa ozdoba kobiety :D Ja z psem czuję się wspaniale, i chciałabym tą radością dzielić się z Państwem!!!

Adres


Z Ledulandu FCI
Małgorzata Tymańska
Lisewiec, woj. Pomorskie

Kontakt


  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 502 565 350