Aktualne mioty

Nasze , oferowane szczenięta mają komplet szczepień i są już po kwarantannie. Gotowe do nowych domów z metryką urodzenia oraz książeczką zdrowia, mają chipy. Każdy maluch otrzymuje wyprawkę na dobry początek w nowym domu! Zapraszam osoby, które chciałyby mieć psa aktywnego, zrównoważonego i kochającego ludzi- takie są Jack Russell Terrier.

Bardzo zależy mi na dobrych domach! Zwykle takie znajduję, bo mam szczęście do wspaniałych właścicieli. Niestety zdarzają się też nieprzemyślane decyzje , mataczenia i zwyczajne kłamstwa co sprawia, że jestem bardzo wyczulona i ostrożna! Proszę o przemyślenie decyzji o chęci posiadania psa,  bo ta decyzja zaważy na Państwa i psa życiu przez kilkanaście lat!

MIOT N 

1.08.2019 powitaliśmy długo oczekiwane szczenięta , potomstwo naszego wspaniałego championa DESIGN DA VINCI By Pemiko & Z Ledulandu AMORE LUSIE.

Urodziły się 3 pieski i 3 suczki. Wszystkie szorstkowłose, pięknie pomalowane! Na 3 pieski czekają właścieciele, suczki póki co zostają w hodowli, ponieważ chcemy , aby jedna z nich ( może dwie) zostały z nami.

szczeWrze1

Data urodzenia: 1.08.2019

Ojciec: Młodzieżowy Champion Polski,Młodzieżowy Zwycięzca Polski  DESIGN Da Vinci By Pemiko 

Matka: Z Ledulandu AMORE LUSIE 

Ilość szczeniąt : 6 ( 3 pieski/3 suczki)

Pieski są zarezrewowane! 

szczeWrze1

szczeWrze1

MIOT O

14.08.2019 przyszły na świat szczenięta po DAVE & BARU.Mam i dzieci czują się wspaniale!

Wśród 5 szczeniąt są 2 suczki i 3 pieski, w tym jeden trikolor!

Data urodzenia: 14.08.2019

Ojciec: Młodzieżowy Champion Polski,Młodzieżowy Zwycięzca Polski  DESIGN Da Vinci By Pemiko 

Matka: Z Ledulandu BE LIKE BARU LARS

Ilość szczeniąt : 5 ( 3 pieski/2 suczki)

2 pieski i suczka sa zarezerwowane! 

szczeWrze1

szczeWrze1

szczeWrze1

O dostępnych szczeniętach poinformuję wkrótce ! Dziękuję Państwu za kontakt i zainteresowanie szczeniętami z naszej hodowli! Z każdym z Państwa ,z przyjemnością rozmawiam i mogłabym o moich ukochanych psach opowiadać bez końca! Zapraszam serdecznie!!!

Adres


Z Ledulandu FCI
Małgorzata Tymańska
Lisewiec, woj. Pomorskie

Kontakt


  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 502 565 350